MB Interjero dizaino ir architektūros studija įgyvendina ES regioninės plėtros fondo lėšomis bendrai finansuojamą projektą ,,Originalių gaminių dizaino sprendimų sukūrimas ir diegimas”

Įgyvendinant projektą „Originalių gaminių dizaino sprendimų sukūrimas ir diegimas,, bus sukurti ir įdiegti trijų gaminių – kintamo aukščio stalo, multifunkcinio staliuko ir multifunkcinio stalo/ konsolės – dizaino sprendimai. Kuriant minėtų gaminių dizaino sprendimus, pagrindinis dėmesys bus skiriamas gaminio koncepcijai ir medžiagiškumui, parenkant alternatyvias natūraliai medienai medžiagas.

MB Interjero dizaino ir architektūros studija projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos  3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonės Nr. 03.3.1-LVPA-K-838 „Dizainas LT“. Priemonės tikslas – paskatinti įmones investuoti į gaminių (paslaugų) dizaino sprendimus, siekiant padidinti įmonės produktų ar paslaugų patrauklumą, o kartu ir paklausą bei įmonės produktyvumą. Projekto numeris Nr. 03.3.1-LVPA-K-838-02-0064.

MB Interjero dizaino ir architektūros studija įgyvendinamo projekto tikslas – gaminių dizaino sprendimų sukūrimas ir diegimas, siekiant padidinti produktų patrauklumą, paklausą bei įmonės produktyvumą.

MB Interjero dizaino ir architektūros studija – tai jau 15 metų interjero dizainu besirūpinančios Vaidos Kandratavičiūtės suburta profesionalų komanda, įgyvendinusi ne vieną privatų ir visuomeninį projektą. MB Interjero dizaino ir architektūros studijos teikiamos paslaugos apima interjero rekonstrukciją, individualias konsultacijas, interjero projektavimą ir dizainą bei baldų projektavimą ir gamybą.

Projektui įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo skirta  27 951,75 Eur investicijų suma.

Projekto įgyvendinimo trukmė 18 mėnesių.

Daugiau informacijos apie įmonę pateikiama internete www.idas.lt