HOLISTINIS INTERJERAS
PAGAL FENG SHUI

» - «

Ar pastebėjote, kad vienos erdvės jus įkvepia darbui, suteikia jėgų, o kitos - ramina ar net kelia mieguistumą? Iš tiesų kiekvienam mūsų pilnavertiškam augimui reikalinga individualiai pritaikyta gyvenamoji ir darbo erdvė. Būtent Feng Shui meistrai padeda susikurti harmoningą, asmeninį ir profesinį klestėjimą skatinančią aplinką.

Kas yra Feng Shui?

Feng Shui - tai Kinijos filosofinė sistema, suderinanti žmogaus egzistenciją su aplinka. Tirdami kosmosą, orą, astronomiją, geomagnetizmą, Feng Shui meistrai nustato tinkamiausią pastato vietą ar veiklą, suderina žemės ūkio planus, taip pat architektūros, baldų bei įrangos išdėstymą. Teigiama, kad Feng Shui turi įtakos sveikatai, turtui, asmeniniams santykiams ir darbo kokybei.

Ar Feng Shui
taisyklės - universalios?

Ne, Feng Shui nėra visiems tinkantis taisyklių rinkinys. Jūsų pilnavertiškam augimui tinkama aplinka nustatoma pagal gimimo datą ir sklypo, pastato planus su pasaulio šalių nuorodomis. Feng Shui didžiausias dėmesys skiriamas būdams, kaip žmogui gyventi harmoningai su aplinka. Meistrai ieško „tinkamų“ ir „netinkamų“ taškų, vietų, konfigūracijų, spalvų ir formų tam pasiekti.

Feng Shui meistrai
gali padėti, kai:

  • Planuojate įsigyti sklypą namams ar verslui ir norite sužinoti tam tinkamiausią vietą.
  • Jau turite nekilnojamąjį turtą ir norite tinkamai išplanuoti erdves.
  • Siekiate susikurti harmoningesnę aplinką jau turimuose namuose ar biure - galėsite koreguoti energetinius srautus parenkant tinkamas formas, spalvas ir medžiagiškumą.

Apie IDAS Feng Shui
filosofiją

IDAS interjero dizaino ir architektūros studijos komanda yra formalaus mokymo “Feng Shui Chue Foundation” mokyklos atstovai. Ji kartu su atidžiu aplinkos stebėjimu ir joje vykstančiais vyksmais naudoja sudėtingiausią ir tiksliausią Feng Shui praktikoje naudojamą sistemą, paremtą 64 heksagramomis. Taip pat ji yra orientuota į pasaulio šalių kryptis, žemės spindulius, magnetinį lauką ir planetų padėties palaikomas energetines sroves. Pagal tai pasaulio kryptims (rytams, vakarams, pietums, šiaurei) priskirtos savybės, kurios nulemia pastatų apipavidalinimą ir patalpų išdėstymą.
IDAS filosofija remiasi unikalios erdvės ir aplinkos, kurioje ji yra, energijos srautų nustatymu.
“Kaip skirtingo augalo sėkloms reikalinga atitinkama dirva ir sąlygos, taip ir žmogui - kiekvienam mūsų pilnavertiškam augimui reikalinga individualiai pritaikyta gyvenamoji ir darbo erdvė”.