INTERJERO DIZAINO IR ARCHITEKTŪROS STUDIJA

Nuoširdi meilė darbui ir nuolatinis tobulėjimasieškojimassiekis domėjimasis naujausiais technologiniais
sprendimais, dėmesys medžiagoms ir jų kokybei - tai leidžia visada būti
priekyje ir numatyti ne tik artėjančias dizaino tendencijas, bet ir jų išpildymą jūsų interjere.

» - «

Įsivaizduokite visiškai jūsų gyvenimo būdui pritaikytus namus. Patogi, funkcionaliai išnaudota erdvė, visi daiktai turi savo vietas, šviesos visur tiek, kiek jos ir reikia. Apgalvota viskas: nuo baldų ar buitinės technikos iki smulkių interjero detalių ir jums tinkančių spalvų. Kaskart grįžę namo jaučiate šilumą ir jaukumą. Tai patogūs, stilingi, praktiški ir jūsų individualumą atspindintys namai, kuriuose tiesiog gera būti.

Būtent toks ir yra pagrindinis mūsų tikslas - suprasti jūsų individualumą ir sukurti namus, kuriuose jums bus gera būti.

Interjeras
jūsų namams

» - «

Namai - tai jūsų identitetas, ramybė, saugiausia ir jaukiausia erdvė, į kurią norisi grįžti. Kartu tai - jūsų gyvenimo būdo atspindys: kiekviena erdvė turi būti pritaikyta jūsų įpročiams ir poreikiams. Maksimalus komfortas ir jums miela estetika - toks mūsų darbo su jumis rezultatas.

Visuomeninis
interjeras

» - «

Pridėtinę vertę jūsų verslui kuriantis ir prie sėkmės prisidedantis interjeras. Kaip? Ne tik kuriant tinkamą įvaizdį, bet ir maksimaliai pritaikant interjerą jūsų verslo tikslams: produktyvumą užtikrinti leidžiantis biuro išplanavimas, tinkamą auditoriją žavintis restorano ar parduotuvės salono interjeras ar ilgaamžis ir universalus nuomojamo buto įrengimas.

» - «