Ikoneles_FINAL

Interjero
rekonstrukcija

Norite atnaujinti namų interjerą, iš naujo perplanuoti turimas erdves ir maksimaliai išnaudoti visą naudingąjį plotą pagal savo poreikius? Projektuojame ne tik naujas erdves - mielai padėsime perplanuoti ar tiesiog atnaujinti esamą.

Ikoneles_FINAL

Konsultacija
dėl individualaus
projekto

Ieškote patarimo dėl pavienių interjero sprendimų pavyzdžiui erdvės išplanavimo, apšvietimo, kitų interjero projektavimo ar dekoravimo aspektų? Vienkartinė interjero dizainerio konsultacija - tai profesionalūs patarimai ir pagalba atskirais interjero projektavimo klausimais.

Ikoneles_FINAL

Interjero
projektavimas
ir dizainas

Viskas, ko reikia jaukiems, individualiai jums pritaikytiems namams ar funkcionaliai visuomeninei erdvei: pradedant išplanavimu, techniniais brėžiniais ir projektais, baigiant jūsų individualumą atskleidžiančiu vizualiniu interjero kūrimu.

Ikoneles_FINAL

Konsultacija
dėl NT įsigijimo

Norite, kad interjero projektuotojas profesionalas įvertintų pasaulio krypčių orientaciją, naudingo ploto išnaudojimą, šviesos kiekį namuose ir kitus aspektus, padedančius suprasti, ar planuojamas pirkti turtas galės atitikti jūsų lūkesčius? O gal norite nepriklausomo eksperto planuojamam įsigyti statiniui kokybės įvertinimo? Rekomenduojame nepriklausomą statybos techninės priežiūros vadovą, kuris specializuojasi individualių namų, interjerų, biurų įrengime, konsultuoja įvairiais techniniais klausimais prieš nekilnojamo turto įsigyjimą ir projektavimo eigoje, padeda prie įdomių architektūrinių bei dizaino sprendinių priderinti visas pastato inžinerines sistemas, kartu su interjero specialistais siekia estetikos, kokybės ir komforto darnos visumoje. Kreipkitės dėl konsultacijos.

Ikoneles_FINAL

Holistinis interjeras.
Feng Shui

Rika Nishimura yra formalaus mokymo “Feng Shui Chue Foundation” mokyklos atstovė. Ji naudoja sudėtingiausią ir tiksliausią Feng Shui praktikoje naudojamą sistemą, paremtą 64 heksagramomis bei yra orientuota į pasaulio šalių kryptis, žemės spindulius, magnetinį lauką ir planetų padėties palaikomas energetines sroves- filosofija remiasi unikalios erdvės ir aplinkos, kurioje ji yra, energijos srautų nustatymu. Tinkama aplinka nustatoma remiantis gimimo datomis, sklypo, pastato planų su pasaulio šalių nuorodomis. Feng Shui tai interjero projektavomo būdai, kaip gyventi harmoningai su aplinka, randant „tinkamus“ ir „netinkamus“ taškus, vietas, konfigūracijas, spalvas ir formas tam pasiekti.

Ikoneles_FINAL

Baldų projektavimas
ir gamyba

Turite sudėtingas erdves ir nerandate sprendimų kaip suplanuoti patogius, funkcionalius ir jūsų poreikius atitinkančių baldus? Ieškote išskirtinių baldų dizaino projektų ir nežinote kas juos galėtų įgyvendinti? Mes paruošime baldų projektus, organizuosime ar rekomenduosime geriausią baldų gamintojų komandą, kuri įgyvendins visus lūkesčius.